Gmina Dukla

Ośrodek narciarsko-wypoczynkowy Chyrowa-Ski

Ośrodek narciarsko-wypoczynkowy Chyrowa-Ski w Chyrowej koło Dukli - stacja narciarska położona jest w malowniczej miejscowości Chyrowa w Beskidzie Niskim.

Więcej…

Góra Cergowa

zalesiony szczyt w Beskidzie Niskim, w paśmie Beskidu Dukielskiego, na południowy wschód od Dukli. Posiada trzy wierzchołki: (od zachodu) 716 m n.p.m. (z żelaznym krzyżem), 683 m n.p.m. i 681 m n.p.m. Jej sylwetka góruje nad Duklą.

Więcej…

Wzgórze 534

punkt widokowy oraz pomnik żołnierzy czechosłowackich i radzieckich walczących w czasie operacji karpacko-dukielskiej. Znajduje się tam także

Złota Studzienka św. Jana z Dukli

kapliczka u podnóża góry Cergowej - miejsce gdzie według podania przebywał św. Jan z Dukli. Z parkingu w Cergowej - Zakluczynie biegnie do niej ścieżka przyrodnicza do "Złotej Studzienki".


Gmina Iwonicz

Park linowy

położony pomiędzy Krakowiakiem, a Excelsiorem w Iwoniczu-Zdroju. Na park składa się 9 platform zainstalowanych na drzewach, na wysokości od 4 do11 metrów nad ziemią. Platformy połączone są z 8 różnego rodzaju przeszkodami i mostami linowymi.

Więcej…

Bełkotka

źródło znajdujące się w czworobocznym ocembrowaniu, z którego ulatnia się gaz ziemny, wywołując bełkot wody. Uważana w minionych latach za najcenniejsze źródło lecznicze. Opisywana była jako curiosum przez lekarzy krajowych i zagranicznych, sławiona przez poetów.


Gmina Jaśliska

Stadnina koni.

Stadnina koni w Gospodarstwie Agroturystycznym Ostoja w Lipowcu.

Wypożyczalnia quadów

Ochotniczej Straży Pożarnej w Jaśliskach - oferuje do wypożyczenia 3 dwuosobowe pojazdy czterokołowe typu QUAD.
KONTAKT: Tel. 601-304-133, 13-43-10-234

Jaśliski Park Krajobrazowy

park krajobrazowy znajdujący się we wschodniej części Beskidu Niskiego. Zadaniem parku jest ochrona górnego dorzecza Jasiołki i źródlisk Wisłoka. Jest to najsłabiej spenetrowany turystycznie fragment polskich Karpat.

Więcej…

Rezerwat Kamień nad Jaśliskami

Rezerwat utworzono w celu zachowania ze względów naukowych, dydaktycznych i krajobrazowych fragmentów typowej rzeźby Beskidu Niskiego, obejmujący szczyt i zbocza góry Kamień wraz z porastającym ją lasem bukowym i bukowo-jodłowym, interesującymi formami skalnymi

Piwnice Jasielskie

znajdujące się pod ratuszem i okolicznymi zabudowaniami - dawniej składowano w nich wino. Część z nich uległa zawaleniu, część zamurowaniu, część została zniszczona w trakcie budowy nowych obiektów.

Więcej…

Gmina Jedlicze

Boisko do plażowej piłki siatkowej w Jedliczu

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji dysponuje boiskiem do plażowej piłki siatkowej czynnym w okresie od maja do 15 października.

Więcej…

Ściana wspinaczkowa

Wspinaczka na sztucznych ścianach stanowi możliwość treningu dla doświadczonych wspinaczy, jednak w ostatnich latach  ściany powstają w celu zapewnienia rekreacji dla osób początkujących, amatorów, nie mających dotychczasowo żadnej styczności ze wspinaniem.

Więcej…

ZIELONA SALA FITNESS w Jedliczu

powstała przy budynku Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jest to siłownia zewnętrzna - urządzenia przeznaczone do ćwiczeń fizycznych zamontowane są na zewnątrz.

Więcej…

Gmina Miejsce Piastowe

Atrakcje w Miejscu Piastowym

  • Boisko do piłki siatkowej w Niżnej Łące
  • Park przy sanktuarium Sanktuarium św. Michała Archanioła i Błogosławionego Bronisława w Miejscu Piastowym.
  • Park dworski w Targowiskach

 

Mikroprojekt jest realizowany w ramach projektu parasolowego pn. „Transgraniczna współpraca na rzecz turystyki uzdrowiskowej pogranicza polsko-ukraińskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Lider Projektu Parasolowego:

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” info@procarpathia.pl
www.procarpathia.pl

Lider Mikroprojektu:

“Agencja Rozwoju Lokalnego Drohobyczyzny” dorosh@drohobych.com.ua

Partner Mikroprojektu:

Lokalna Grupa Działania „Kraina Nafty” biuro@kraina-nafty.pl
www.kraina-nafty.pl

Anal
Threesome
Blowjob
Blowjob
Blowjob
Threesome
Blowjob
Creampie
Anal
Blowjob
Creampie